środa, 16 września 2009

ATC "Smoki" oraz "Paryż"

Wymieniłam się z Basią "Winkyli" na ATC. Tematy z jakimi się zmagałyśmy to "SMOKI" oraz "PARYŻ". Moje ATC dotarły do adresatki, więc mogę je pokazać. Oto moje interpretacje:

Smoki to ATC postanowiłam zrobić w etui z kalki ze smoczym motywem, natomiast samo ATC było bardzo kombinowane :)Wydruk tekstu został zrubensowany domowym sposobem, a mianowicie na papierze do pieczenia ciasta zrobiłam wydruk smoka i następnie go przeniosłam pocierając niezadrukowaną stronę papieru do pieczenia - byłam zdumiona, że mi wyszło :)

Drugi temat to Paryż trochę w stylu vintage, w odcieniach głębokiego niebieskiego i bordo, trochę romantycznie - bo czyż taki właśnie nie jest Paryż?pozdrawiam
xoxox

4 komentarze:

cynka pisze...

świetny ten smok na kalce (sama drukowałaś?)
i ten przeniesiony (toż to transfer jak się patrzy i jaki pomysłowy!!!)

a Paryż- ech....

rachel pisze...

właśnie chciałam cie powadomić że przesyłka pudełkowa właśnie dziś pofruneła do ciebie....teraz tylko zobaczymy jak nasz poczta działa:)

Katharinka84 pisze...

Fantastyczne!!!
Smocze atc- cudeńko :)

rachel pisze...

dostałam twoje pudełeczko!!:) jest śliczne ...takie delikatne...:) dziekuję za wszystko!!!:) te kwiatki...i bardzo podobała mi sie ta serwetka...super motyw...:) jeśli chodzi o interpretacje ATC...to mnie zaskoczyłaś, nigdy w życiu bym nie wpadła na takie przedstawienie tematu -"daleko i blisko"...super!!:) niesteś nie samowita...jeszcze raz dziękuję!:)