niedziela, 11 marca 2012

Razem - LO

Wczorajszy dzień był dla mnie wyjątkowy - wiele się działo....

Moi synkowie cały dzień przypominali mi, że jest dzień mężczyzny i domagali się z tego tytułu specjalnego traktowania :) Tak też robiłam, jako rodzynek w naszej rodzince przygotowałam pyszny obiad, - ba nawet z deserem :) i rozpieszczałam moich Panów przez cały prawie dzień .. :)

Prawie bo, wczoraj było mega inspirujące spotkanie w KGHiM  - po przejrzeniu gazetek Duni (oczywiście scrapowych, art journalowych, ogrodowych...), po rozmowach, po mini warsztatach z transferowania  - energia do scrapowania mnie nie opuściła. Jak tylko przyszłam do domu zabrałam się do scrapowania
 i powstał taki oto LO,  dla mojego mężusia - bo wczoraj też obchodziliśmy nasze małe święto.... to już 10 lat minęło od momentu, gdy spotkaliśmy się na naszej pierwszej randce :) Ale ten czas szybko biegnie.......Lubię gdy moje prace powstają tak pod wpływem chwili i z potrzeby serca :) :)

pozdrawiam cieplutko i życzę udanej Niedzieli
Berberis

11 komentarzy:

cat lacigale pisze...

gorgeous layout !!!!

BETIK pisze...

Przecudny LO!! Ta czerwień taka wyważone bardzo ogrzewa całość. Pięknie jest:)

Karmeleiro pisze...

10 lat - piękny wynik :) LO bardzo klimatyczne

coco.nut pisze...

i pięknie ci wyszło to z potrzeby serca, przepiękny LO!!!

maj. pisze...

Przepiękny, wyjątkowy scrap!!!

OriBella pisze...

Piękny scrap, nie dość, że wyjątkowy, to ta czerwień taka energetyzująca, miłość wyczuwalna na odległość:)

gooseberry pisze...

przepiękny! cudna warstwowość, piękna fotka...ciepły klimat :) gratuluję przy okazji rocznicy...

Dunia pisze...

Prześliczny LO-sek!

Drycha pisze...

świetne LO:) bardzo podobają mi się kompozycja i kolorystyka

Alexandra pisze...

Wspaniała rocznica i rewelacyjne LO :)

Erita pisze...

Wspaniałe LO. Gratuluję rocznicy randkowej. To wspaniałe święto... Takie wspólne :) Tworzysz na prawdę przepiękne prace, szczególnie te ze zdjęciami mnie zainspirowały, że sama w jednej chwili chciałabym złapać za papier i coś zmajstrować. Tylko podkładu niestety brak, zastanawiam się nad użyciem jakiegoś zwykłego papieru, czy dosłownie czegokolwiek co mi w łapki wpadnie :) Przejrzałam kilka twoich późniejszych prac i te scrapy są po prostu zniewalające. Wcześniej myślałam, że robi je się głównie w formacie 20x20, czy przeniesienie się na taki duży nie jest jakoś specjalnie trudne, z drugiej strony jeszcze więcej miejsca do popisu :)